Kasları sürekli olarak genişleten ve daraltan bir elektromıknatıs dalgası (HI-EMT) veren bir makinedir. Kasın iç yapısını yeniden şekillendirdiğiniz, daha sonra büyümeyi artıran ve ardından yeni kas lifi üretmeyi desteklemektedir. EMSlim, kas geliştirmenin yanı sıra yağ da yakmaktadır.

EMSLİM NASIL ÇALIŞIR ? 

Yoğun elektromanyetik dalgalar sayesinde  istemsiz kasılmalarla  kaslara, uyluklara ve kalçalara iki aplikatör uygulanır, yağ asitlerini tetikler ve yağ birikintilerini parçalayarak kas tonusunu ve gücünü artırır. 
Egzersiz yaptığınızda olanlarla karşılaştırılabilir, egzersiz kas dokusunu uyarır, onarır ve oluşturur, bu da daha güçlü ve daha yapılandırılmış kaslarla sonuçlanır.

Em-slim makinesi çok verimli çalışır ve genellikle sonuçları ilk tedaviden hemen sonra görürsünüz. Sadece yağ yakmakla kalmaz, aynı zamanda kas inşa edersiniz, bu da tedavi edilen bölgede kan dolaşımını artırır. EMSlim, 30 dakikalık bir tedavi sırasında yaklaşık 20 - 30.000 kas kasılması üretir.

GÜVENLİ , KOLAY VE SORUNSUZ OLUR!Yalnızca 30 dakika sürer. 
 • 30'da 20.000 ila 30.000 mekik veya squat yapmış gibi olursunuz. 
• Hastanın karnındaki deri altı yağ tabakasında %19 azalma 
• Haftada 2-3 kez uygulanır.
 • Kaslar daha yapılandırılmış hale gelir. Sonuçları korumak için size özel beslenme programı  ve ayrıca egzersize  başlamak önemlidir. 

EMSLİM'İN FAYDALARI 
Bu tedavi yöntemi, kas kütlesini geliştirmek ve vücut yağını zahmetsizce azaltmak isteyenler için mükemmeldir. Danışan tedaviden hemen sonra günlük yaşamına dönebilir. Tedaviden sonra tıpkı yoğun bir antrenmandan sonra olduğu gibi bir ağrı hissi oluşabilir. Vücudunuzu koruduğunuz sürece uzun ömürlü, hızlı ve net sonuçlar alırsınız.